Sort by

PASKALIS DAMAR has logged 25 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Saint Frances

Saint Frances

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
June & Kopi

June & Kopi

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Affliction

Affliction

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Seremoni Satanik in a Cadaveric Madness

Seremoni Satanik in a Cadaveric Madness

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
Night of the Kings

Night of the Kings

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Yang Tak Tergantikan

Yang Tak Tergantikan

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Beanpole

Beanpole

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Josep

Josep

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Heartbreak Club

The Heartbreak Club

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Host

Host

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Driveways

Driveways

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blow the Man Down

Blow the Man Down

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Herself

Herself

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
Read the review Edit this entry  
03
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sylvie's Love

Sylvie's Love

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry