Sort by

PASKALIS DAMAR has logged 25 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Friendship is Like a Cocoon

Friendship is Like a Cocoon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Awal & Akhir

Awal & Akhir

2021
×
Edit this entry  
28
Geez & Ann

Geez & Ann

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Mauritanian

The Mauritanian

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Rental

The Rental

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
21
Bad Tales

Bad Tales

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Go Back to China

Go Back to China

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Cherry

Cherry

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
They Reach

They Reach

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Two of Us

Two of Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
News of the World

News of the World

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Little Big Women

Little Big Women

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Bliss

Bliss

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Possessor

Possessor

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Space Sweepers

Space Sweepers

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
All My Friends Are Dead

All My Friends Are Dead

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry