Favorite films

Recent activity

All

Recent reviews

More
 • Captive State

  Captive State

  ★★

  Kimi zaman District 9 kimi zaman Dark knight rises tadı veren, beklediğim gibi olmasa da izlerken sürükleyen ve iyi geren bi film. Onun dışında pek bir olayı yok.

 • Frequency

  Frequency

  ★★★½

  Hakkı pek teslim edilmemiş filmlerden. Her ne kadar Butterfly Effect gibi popüler bir filme dönüşemese de daha başarılı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Türü sevenler kaçırmasın!

Popular reviews

More
 • The Haunting of Hill House

  The Haunting of Hill House

  ★★★★

  Hiç bu kadar korku-gerilim ve dramın bir arada olduğu müthiş bir dizi izlememiştim. Çok sevdiğim "This Is Us" dizisi şu gördüğünüz korkunç mu korkunç malikanede çekilseydi sanırım tam da böyle bir şey çıkardı ortaya. Dramsa dram, gizemse gizem, korkuysa izleyeni zıplayacak cinsten. Bu dizide hepsinden bol miktarda mevcut.
  Dizinin merkezinde Crane ailesi var. Hugh ve Olivia'nın ilginç bir meslekleri var. Eski evleri onarıp, gayet karlı bir şekilde satıyorlar. Tek bir hayalleri var çocukları ile birlikte mutlu mesut yaşayacakları "hayal evleri"ni…

 • Searching

  Searching

  ★★

  Film adından da anlaşılacağı üzere bir kayıp vakasını konu ediyor. Bir babanın kızı için harcadığı olağanüstü çabayı başından sonunda heyecanı hiç azalmayacak şekilde anlatıyor. Böyle söyleyince filmin konusu defalarca işlenen klişe bir konu gibi gelebilir ama, bu filmin en büyük özelliği, başından sonuna bilgisayar ekranında geçmesi... Şimdi, film boyunca bir bilgisayar ekranını mı izleyeceğim? Diye düşünenler olabililir… ama Öyle akıcı, öyle güzel bir anlatım kurmuş ki yönetmen, bir süre sonra vaktin nasıl geçtiğini anlamadım bile ben. Polisiye-gizem türü filmlere ilgi duyuyorsanız bu film de ilginizi çekebilir diye düşünüyorum.