• The Heaven None Missed 3

    ★★½

  • Ghostbuser

    ★½

  • Thunder Force

    ★★

  • The Unholy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★½

  • Yes Day

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • The Girl on the Train

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★½

  • Geez & Ann

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Layla Majnun

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • June & Kopi

    ★★½

  • Affliction

    ★★½

  • Yang Tak Tergantikan

    ★★★

  • The Dig

    ★★★

  • The Heartbreak Club

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★★

  • Asih 2

    ★★

  • Generasi 90an: Melankolia

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Quarantine Tales

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Stand In

    ★★½

  • Dara of Jasenovac

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★

  • Holidate

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Sejuta Sayang Untuknya

    ★★★½

  • Story of Kale: When Someone's in Love

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Rebecca

    ★★½

  • Ghost Painter

    ★★★

  • Love Like the Falling Rain

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Malik & Elsa

    ★½

  • Run

    ★★★½

  • Black Box

    ★★★

  • Bidadari Mencari Sayap

    ★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Supernova

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Percy

    ★★★

  • True Mothers

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Penguin Bloom

    ★★★½