Sort by

amir syarif has logged 15 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Blood Red Sky

Blood Red Sky

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Deep

Deep

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Four Good Days

Four Good Days

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Perfect Fit

A Perfect Fit

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Infinite

Infinite

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The 8th Night

The 8th Night

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
False Positive

False Positive

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry