• Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Binge

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Host

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★½

  • Still Wylde

    ★★★★

  • Waffle

    ★★

  • The Voice in Your Head

    ★★★

  • Face to Face Time

    ★★

  • TFW No GF

    ★½

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Soft

    ★★

  • Cursed Films

    ★★★

  • Father of the Bride

    ★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Modern Whore

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ½

  • Mulan

    ★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★½

  • Broken Bird

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Happy Happy Joy Joy: The Ren & Stimpy Story

    ★★

  • Feels Good Man

    ★★★★★

  • The Rhythm Section

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Dirty

    ★★★★

  • Betye Saar: Taking Care of Business

    ★★★★

  • Blocks

    ★★★

  • Basic

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Loop

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

  • Holidaze

    ★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Wind

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Helluva Boss

    ★★★

  • Dark Waters

    ★★½

  • Charlie's Angels

    ★★

  • The Good Liar

    ★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Vert

    ★★★½

  • Affurmative Action

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Shayne Smith: Tattoos Will Ruin Your Life

    ★★★

  • Hazbin Hotel