• Awake

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Woman in the Window

  • Oxygen

  • Ride or Die

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Hey There!

  • Moxie

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Wish Dragon

  • The Dig

    ★★★★

  • Stuck Apart

  • Leyla Everlasting

    ½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Over the Moon

    ★★★

  • Weasel

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Paramedic

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • I Care a Lot

  • Dad Wanted

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Pieces of a Woman

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Ghosts

  • All Together Now

  • Chemical Hearts

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • One-Way to Tomorrow

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

  • The Wrong Missy

    ½

  • The Half of It

    ★★★

  • Dangerous Lies

    ★½

  • The Willoughbys

    ★★★★★

  • Shiva Baby

  • Zengo

    ½

  • The Hater

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★★

  • Vendors' Meeting

  • Brahms: The Boy II

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Eltilerin Savaşı

    ½

  • You Know Him

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Cuties

    ½

  • Karakomik Filmler 2

    ★★★

  • Model Citizen

    ★★★★★

  • The Way We Are

    ½

  • Cats

    ½

  • The First Temptation of Christ

    ★½

  • Klaus

    ★★★★★

  • Love, Spells and All That

    ★★★★★

  • You've Got Murder

    ★★★

  • Countdown

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Kapı

  • Keeping the Bees

    ★★½

  • Fractured

  • In the Tall Grass

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • The King

    ★★★★

  • GUO4

    ★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★

  • Sextuplets