Sort by
  • Night Swim

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

  • The Holdovers

    ★½

  • Saltburn

    ★½

  • Loop Track

    ★★

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

  • No Hard Feelings

    ★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Active Volcano

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Spirited

  • Falling for Christmas

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • The Watcher

    ★★★½

  • Old People

  • Significant Other

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • The Munsters

  • Marlowe

    ★★★

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • The Wonder

    ★½

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★½