• Brand New Cherry Flavor

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • McCartney 3, 2, 1

  • Pig

  • Jolt

    ★½

  • Last of the Wolves

    ★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Last Man Standing

    ★★★½

  • Till Death

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Gaia

    ★★★

  • The Cinderella Addiction

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Punk and New Wave Years with Annie Nightingale

    ★★½

  • Caveat

    ★★★★

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • Leap

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★½

  • The Eight Hundred

    ★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • All About

    ★★★

  • The Maid

    ★★★½

  • The Forest of Love: Deep Cut

    ★★★★½

  • MOM

  • Extraction

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Last and First Men

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★

  • Beasts Clawing at Straws

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Outpost

    ★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • The Forest of Love

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Bring Me Home

    ★½

  • Mosul

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★

  • Send Me to the Clouds

    ★½

  • A Girl Missing

    ★★★½

  • Hot Gimmick: Girl Meets Boy

    ★★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Wild Goose Lake

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • Woodstock

    ★★★

  • Clementine

    ★★

  • I Spit on Your Grave: Déjà Vu

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Persona

    ★★

  • Snatchers

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Fly Me to the Saitama

    ★★★½

  • Hit-and-Run Squad

    ★★★

  • We Are Little Zombies

    ★★★★

  • Apollo 11

    ★★