• Jackass 4.5

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Scream

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Night of the Ghoul Log

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Wolf

    ★½

  • The Last Duel

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★

  • Pig

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★★★

  • Fake Famous

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Censor

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • Locked Down

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Alright, OK

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow