• The Suicide Squad

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Rattlesnake

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Avengement

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★★

  • Fyre

  • Glass

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Apostle

    ★★★

  • Halloween

    ★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Long Way Back Home

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Alex Strangelove

  • Batman Ninja

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • Bright

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • The Mistletoe Inn

  • A Christmas Prince

  • The Trial

    ★★★★★

  • Beyond Skyline

    ★★★★