• Avatar 2

  • Eternals

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Dune

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Luca

    ★★★

  • Cruella

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ½

  • Buck Breaking

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Music

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Run Hide Fight

  • Mainstream

  • Tenet

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • The Fandom

    ★★★

  • Scoob!

    ★½

  • Sonic Rebuilt

  • Onward

    ★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • The Murder of Nicole Brown Simpson

    ½

  • Keep Your Hands Off Eizouken!

  • Cats

  • 6 Underground

  • 1917

    ★★★

  • Helluva Boss

    ★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Golden Hour

    ★★★

  • Hazbin Hotel

    ★★★

  • Code 8

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Collective

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Enter the Anime

    ½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★

  • The Lion King

    ½

  • A.M.I.

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★½