• Crimes of the Future

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Vortex

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • O Retrato do Mal

    ★★★½

  • Body of the Mined

    ★★★½

  • AzulScuro

    ★★★★½

  • #MEOWTOO

    ★★½

  • A Puff Before Dying

    ★★★★★

  • Echthaar

    ★★★½

  • The Thing That Ate the Birds

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Black Medusa

    ★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Attack of the Giant Blurry Finger

    ★★★★★

  • Survivers

    ★★★★

  • The Edge of Theocracy

    ★★★★

  • Macabre Night

    ★★★★

  • Hawk and Rev: Vampire Slayers

    ★★★½

  • Spell

    ★★★

  • Love Is Just a Death Away

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Wake Up

    ★★★★★

  • Solution for Sadness

    ★★★★

  • Cyst

    ★★★½

  • The Last Case

  • Dar-Dar

    ★★★★★

  • O Cemitério das Almas Perdidas

    ★★★★★

  • The Alien Nightmare

    ★★★★½

  • Slaxx

    ★★★½

  • Carried Away

    ★★★★

  • Brunch Shift Massacre

    ★★★★

  • 3 A.M.

    ★★★★★

  • Teléfono

    ★★★★½

  • Get the Hell Out

    ★★★★½

  • Depois da Meia Noite

  • Laura Hasn't Slept

    ★★★

  • Dystopia

    ★★★½

  • El Triste

    ★★★★

  • Poor Glenna

    ★★★★

  • Sweetie, You Won't Believe It

    ★★★

  • Pardonne Ton Père

    ★★★½

  • They're Here

    ★★★★★

  • 100.000 Acres of Pine

    ★★★½

  • A Tale Best Forgotten

  • Progressive Touch

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Yummy

    ★★★★

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★★

  • El tratamiento

    ★★★★

  • Benny Loves You

    ★★★½

  • Rebooted

    ★★★★

  • #AnneFrank. Parallel Stories

    ★★★★

  • Impetigore

    ★★★½

  • Snowflakes

    ★★★

  • The Endless Trench

    ★★★★

  • Detention

    ★★★★½

  • The Goldfinch

    ★★★½