Sort by
  • Midsommar

    ★★★½

  • Good Posture

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Animals

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Hold the Dark

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Set It Up

    ★★★★

  • The Breaker Upperers

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Ghost Stories

    ★★★★

  • Happy Hunting

    ★★★

  • Gerald's Game

    ★★★★

  • The Wife

    ★★★★½

  • Journey's End

    ★★★½

  • Outside In

    ★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Molly's Game

    ★★★★

  • The Good Time Girls

    ★★½

  • In the Fade

    ★★★★½

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Princess Cyd

    ★★★★

  • The Endless

    ★★★½

  • Mr. Roosevelt

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • The Party

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★★½

  • Bad Day for the Cut

    ★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★

  • Mudbound

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★½

  • Buster's Mal Heart

    ★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★½

  • The Red Turtle

    ★★★★

  • Aquarius

    ★★★★★

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Sour Grapes

    ★★★½

  • Adult Life Skills

    ★★★★

  • Don't Think Twice

  • Little Sister

    ★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • A Quiet Passion

    ★★★★½

  • Midnight Special

    ★★★½

  • The Intervention

    ★★★★

  • Love & Friendship

    ★★★★

  • Captain Fantastic

    ★★★★

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★½

  • Land of Mine

    ★★★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • The Fits

    ★★★★

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★★

  • Green Room

    ★★★★½

  • Victoria

    ★★★★★

  • Grandma

    ★★★

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★★½

  • Dope

    ★★★★

  • Slow West

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • A Most Violent Year

    ★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Love & Mercy

    ★★★★

  • It Follows

    ★★★★