• Captain Marvel

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Glass

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • Hotel Artemis

    ★★

  • Ali Wong: Hard Knock Wife

    ★★★★

  • Anon

    ★★★½

  • The Titan

  • Game Over, Man!

    ★★★½

  • The Outsider

    ★★★

  • Mute

    ★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★½

  • Bright

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Godless

    ★★★★

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★★

  • Judah Friedlander: America Is the Greatest Country in the United States

    ★★★½

  • Acts of Vengeance

    ★★½

  • 24 Hours to Live

    ★★★½

  • Justice League

    ★★★½

  • Wheelman

    ★★★½

  • Patton Oswalt: Annihilation

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Voyeur

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Gerald's Game

    ★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • mother!

    ★★★½

  • Marc Maron: Too Real

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★½

  • The Vault

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★★

  • The Dark Tower

    ★★★½

  • Batman and Harley Quinn

    ★★★½

  • Radius

    ★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Zygote

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Revolt

    ★★★½

  • Ripped

    ★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★

  • OtherLife

    ★★★★

  • The Villainess

    ★★★

  • All About the Money

    ★★½

  • 47 Meters Down

    ★★

  • The Mummy

    ★★★½

  • Blame!

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Tracy Morgan: Staying Alive

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Alien: Covenant

  • Sand Castle

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Orbiter 9

    ★★★

  • Teen Titans: The Judas Contract

    ★★★½

  • Ghost in the Shell

    ★★½

  • Life

    ★★★

  • Goon: Last of the Enforcers

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Farthest

    ★★★