• The Nights Before Christmas

    ★½

  • Archons

    ★★★½

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Stateless

    ★★★★

  • There's No Place Like This Place, Anyplace

    ★★★★

  • Violation

    ★★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • MLK/FBI

    ★★★½

  • Limbo

    ★★★★

  • Hunted

    ★★★★

  • Anything For Jackson

    ★★★★

  • Come True

    ★★★★

  • Minor Premise

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Bleed with Me

    ★★★★

  • Unearth

    ★★★½

  • Marygoround

    ★★★

  • The Five Rules Of Success

    ★★★★

  • The Oak Room

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • PVT CHAT

    ★★★½

  • For the Sake of Vicious

    ★★★½

  • Undergods

    ★★★

  • Kriya

    ★★★★

  • Shakespeare’s Shitstorm

    ★★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • The Undertaker's Home

    ★★★½

  • The Reckoning

    ★★★

  • 2011

    ★★½

  • Hail to the Deadites

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Host

    ★★★★½

  • From the Vine

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★★

  • The Curse of Audrey Earnshaw

    ★★★★

  • Target Number One

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The 8th

    ★★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • Hazy Little Thing

    ★★★½

  • The Dakota Entrapment Tapes

  • Eddy's Kingdom

  • Meat the Future

    ★★★★

  • A Perfect Plan

    ★★★½

  • #BLESSED

    ★★★½

  • Finding Sally

    ★★★½

  • They Call Me Dr. Miami

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★★

  • Clapboard Jungle: Surviving the Independent Film Business

    ★★★★

  • The Internet of Everything

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • A Mermaid in Paris

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Resistance

    ★★★½

  • Fried Barry

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Always Amber

  • Onward

    ★★★★

  • Space & Time

    ★★★½