Sean has logged 231 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Fuck You All: The Uwe Boll Story

Fuck You All: The Uwe Boll Story

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Shivers

Shivers

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Crazies

The Crazies

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Father of the Bride Part 3 (ish)

Father of the Bride Part 3 (ish)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Violation

Violation

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rustic Oracle

Rustic Oracle

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
MLK/FBI

MLK/FBI

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Limbo

Limbo

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
For the Sake of Vicious

For the Sake of Vicious

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Five Rules Of Success

The Five Rules Of Success

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Anything For Jackson

Anything For Jackson

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jumbo

Jumbo

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Bring Me Home

Bring Me Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Savage State

Savage State

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Come True

Come True

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Undergods

Undergods

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Minor Premise

Minor Premise

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Sanzaru

Sanzaru

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Block Island Sound

The Block Island Sound

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Old Man Movie

The Old Man Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Columnist

The Columnist

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
A Mermaid in Paris

A Mermaid in Paris

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Kriya

Kriya

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bleed with Me

Bleed with Me

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Shakespeare’s Shitstorm

Shakespeare’s Shitstorm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Unearth

Unearth

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Marygoround

Marygoround

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Oak Room

The Oak Room

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
You Cannot Kill David Arquette

You Cannot Kill David Arquette

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Detention

Detention

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Lucky

Lucky

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Slaxx

Slaxx

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
12 Hour Shift

12 Hour Shift

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Curse of Audrey Earnshaw

The Curse of Audrey Earnshaw

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Yummy

Yummy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hunted

Hunted

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Undertaker's Home

The Undertaker's Home

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Climate of the Hunter

Climate of the Hunter

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
PVT CHAT

PVT CHAT

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry