Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Cyberpunk: Edgerunners

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Welcome to the Club

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Luck

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★½

  • Ms. Marvel

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Broker

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Sonic Drone Home

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★½

  • Senior Year

  • My Butt Has a Fever

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Bling Ring: Hollywood Heist

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★★