skullsquisher has logged 21 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Blow Job

Blow Job

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Marmaduke

Marmaduke

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
21
You're Next

You're Next

2011
×
★★★
Edit this entry  
21
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
16
A Serious Man

A Serious Man

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Saw VI

Saw VI

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Saw V

Saw V

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Saw IV

Saw IV

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Saw III

Saw III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Saw II

Saw II

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Saw

Saw

2004
×
★★★★
Edit this entry  
01
Killer Joe

Killer Joe

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
01
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★★½
Edit this entry