• Good Boys

    ★★★

  • Tenebre

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Beginners

    ★★★★★

  • The Voices

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Despicable Me 2

    ★★

  • The Adventures of Tintin

    ★★★★

  • Rush

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • TRON: Legacy

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Joy

  • The Blind Side

  • The Ridiculous 6

  • Silent Hill: Revelation 3D