Sort by
  • Pearl

    ★★★★½

  • American Psycho

    ★★★★

  • Bottle Rocket

    ★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★

  • Mississippi Grind

    ★★★½

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Citizen Kane

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • Heathers

    ★★★★

  • A Bronx Tale

    ★★★★½

  • The Matrix

    ★★★★

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★