Sort by
  • Strays

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

  • Mangrove

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Tenet

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Extraction

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Go!

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Cats

  • The Murder of Nicole Brown Simpson

    ½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • Midway

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • The Addams Family

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Downton Abbey

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Abominable

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Ne Zha

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ½

  • Rocketman

    ★★★½