• Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Britney Vs Spears

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★½

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★½

  • Murder by the Coast

    ★★★½

  • Pray Away

    ★★★★

  • Awake

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Ferry

    ★★★

  • Stowaway

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★½

  • Misha and the Wolves

    ★★★

  • The Dig

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Room 2806: The Accusation

    ★★★½

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • The Life Ahead

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Ammonite

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Hating Peter Tatchell

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Athlete A

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • A Secret Love

  • The Last Dance

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★½

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • Apples

    ★★★★

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★★½

  • The Pharmacist

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Promising Young Woman

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Who Killed Little Gregory?

    ★★★★½

  • Noelle

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Madness in the Method

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Laundromat

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Simon Amstell: Set Free

    ★★★★½

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★

  • Murder Mystery

    ★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½