Sort by
  • Fire Island

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Rebecca

    ★★★★

  • Don't Look Back

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Owners

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • Follow Me

    ★★★

  • Becky

    ★★★★½

  • The Dinner Party

    ★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Mortal

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • My Valentine

    ★★½

  • The Special

    ★★★★

  • Midnight Kiss

    ★★★

  • Yummy

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • The Shed

    ★★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★

  • The Beach House

    ★★½

  • Candy Corn

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★½

  • Halloween Party

    ★★★

  • Haunt

    ★★★★★

  • Ready or Not

  • The Banana Splits Movie

    ★★★★

  • 1BR

    ★★★

  • Spiral

    ★★½

  • Crawl

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Swallow

    ★★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • The Furies

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Inhuman Kiss

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • The Garden Left Behind

    ★★★★

  • Room for Rent

    ★★★

  • The Prodigy

    ★★★★

  • Harpoon

  • Glass

    ★★★★

  • Leprechaun Returns

    ★★★½

  • Shutter

  • Welcome to Mercy

    ★★★

  • Primal Rage

  • Truth or Double Dare

    ★½

  • The Final Wish

  • Cemetery Tales: A Tale of Two Sisters

  • The Amityville Murders

  • Killer Unicorn

    ★★★

  • The Legend of Halloween Jack

  • Monster Party

    ★★★★

  • The Barge People

  • Hell Fest

    ★★★

  • Overlord

  • You Might Be the Killer

    ★★★★★

  • The Perfection

    ★★★★★

  • The Lie

    ★★★★