Sort by

SlasherReviews has logged 12 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Mummy

The Mummy

1932
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
Read the review Edit this entry  
26
The Mummy Returns

The Mummy Returns

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Vigil

The Vigil

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Minari

Minari

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Anything for Jackson

Anything for Jackson

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry