Sort by
  • Wonka

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Nope

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Maggie Simpson in

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Boss Level

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★