RSS feed for jj
  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • s01e03

    ★★★★★

  • TFW NO GF

  • France Against the Robots

    ★★

  • Inventing the Future

    ★★★★★

  • log 2

    ★★★★

  • Fausta

  • Days

    ★★★★★

  • Siberia

    ★★★★★

  • Undine

    ★★★★★

  • Goldman v Silverman

  • Little Women

  • Dark Waters

  • Richard Jewell

  • Wasteland No. 2: Hardy, Hearty

    ★★★

  • The Sky Is Clear and Blue Today

    ★★

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • AI

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Ad Astra

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Louis Theroux: Surviving America’s Most Hated Family

  • log 0

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • To the Ends of the Earth

    ★★★★

  • Domino

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Tommaso

    ★★★★★

  • A Hidden Life

  • Liberté

    ★★★

  • Louis Theroux: Mothers on the Edge

  • Chernobyl

  • Red Shift

  • Go-Stop

  • Mr. Pregnant

  • The Day Shall Come

  • Everybody's Everything

  • The Peanut Butter Falcon

  • The Beach Bum

  • I Was at Home, But...

  • Alita: Battle Angel

  • Honey Boy

  • Red Film

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Ant Head

  • Incel

  • The Night Comes for Us

  • High Life

  • 1986 Summer

    ★★★★

  • Widows

  • Jessica Forever

  • Shadow

  • Dragged Across Concrete

  • Suspiria

  • Sicario: Day of the Soldado

  • Fatal Pulse

  • Whack World

  • Burning

  • The House That Jack Built

  • Climax

  • The Image Book

  • Ash Is Purest White

  • Westerly Wind

  • Altiplano

  • McQueen

  • Death Wish

  • Combat Obscura