RSS feed for Alex
  • Raw

    ★★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • Animals

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • 7 Emotions

    ★★

  • 7500

    ★★★½

  • It Chapter Two

  • A Hidden Life

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½

  • Daniel Isn't Real

    ★★

  • Jexi

    ½

  • Blow the Man Down

    ★★

  • The Platform

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • The Consequences of Love

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★