Sort by
  • Argylle

  • One More Shot

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Night Swim

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Marlowe

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Lair

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • The Artifice Girl

    ★★★

  • H4Z4RD

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½