SLEAZOIDS has logged 21 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Stone Cold

Stone Cold

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Out for Justice

Out for Justice

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Hard to Kill

Hard to Kill

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
Capone

Capone

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Turning

The Turning

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
Assassin 33 A.D.

Assassin 33 A.D.

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Nighthawks

Nighthawks

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Night of the Juggler

Night of the Juggler

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Castle Freak

Castle Freak

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Dolls

Dolls

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Rhythm Section

The Rhythm Section

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

2020
×
Read the review Edit this entry  
10
The Boy

The Boy

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
First Love

First Love

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Extraction

Extraction

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Murder by Decree

Murder by Decree

1979
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Time After Time

Time After Time

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fortress

Fortress

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Total Recall

Total Recall

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry