SLEAZOIDS has logged 15 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Rocky IV

Rocky IV

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Rocky III

Rocky III

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Demons

Demons

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bad Lieutenant

Bad Lieutenant

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Vampire's Kiss

Vampire's Kiss

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Dangerously Close

Dangerously Close

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Class of 1984

Class of 1984

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dollman

Dollman

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Radioactive Dreams

Radioactive Dreams

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bring Me the Head of Alfredo Garcia

Bring Me the Head of Alfredo Garcia

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry