• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Home Team

    ★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Movie Hoarders: From VHS to DVD and Beyond!

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Music

    ★★