RSS feed for Slig001

Slig001 has watched 12 war films.

  • Overlord

    ★★★½

  • Cold War

    ★★½

  • Under the Shadow

    ★★★½

  • Macbeth

    ★★½

  • Incendies

    ★★★★½

  • Valkyrie

    ★★★½

  • Joint Security Area

    ★★★★½

  • Code Unknown

    ★★★★

  • Apocalypse Now

    ★★★★

  • The Beguiled

    ★★★★½

  • The Mercenary

    ★★★★

  • Lifeboat

    ★★★★