Sort by
  • Mean Girls

    ★★★½

  • Anyone But You

    ★★½

  • The Color Purple

    ★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Hell of a Summer

    ★★★½

  • Knox Goes Away

    ★★★

  • Mother, Couch

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Boy Kills World

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Memory

    ★★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • I Told You So

    ★★★

  • The Peasants

    ★★★★½

  • Gonzo Girl

    ★★★½

  • I Do Not Come To You By Chance

    ★★★½

  • I Don't Know Who You Are

    ★★★½

  • They Shot the Piano Player

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Beast

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Daddio

    ★★★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★½

  • Circus Maximus

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Feeling That the Time for Doing Something Has Passed

    ★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Sweet East

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Fitting In

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Fair Play

    ★★★★★

  • You People

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★½

  • What Comes Around

  • Sanctuary

    ★★★★★

  • My Policeman

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Blackening

    ★★★