Sort by

Jaeden has logged 31 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Hazy Little Thing

Hazy Little Thing

2020
×
★★★½
Edit this entry  
26
Girl

Girl

2020
×
★★½
Edit this entry  
26
Mogul Mowgli

Mogul Mowgli

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
HAIM / Valentine

HAIM / Valentine

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Keyboard Fantasies

Keyboard Fantasies

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
For the Sake of Vicious

For the Sake of Vicious

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Spare Parts

Spare Parts

2020
×
★★½
Edit this entry  
23
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
SDR

SDR

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The House Abandon

The House Abandon

2020
×
Edit this entry  
23
The Trip

The Trip

2021
×
Edit this entry  
23
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Nosferatu

Nosferatu

1922
×
★★★½
Edit this entry  
19
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
Edit this entry  
17
New Order

New Order

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
Read the review Edit this entry  
07
Carnage

Carnage

2011
×
★★★½
Edit this entry  
06
Chronometer

Chronometer

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
Boys State

Boys State

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
PVT Chat

PVT Chat

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry