Sort by
  • Turning Red

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Buffalo '66

    ★★★★

  • New Order

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★★★

  • The Brown Bunny

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Grizzlies

    ★★★½

  • Evil Dead II

    ★★★½

  • The Goonies

    ★★★★½

  • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

    ★★★★½

  • Film Bro Filibuster

    ★★½

  • Super Troopers

    ★★★

  • Star Wars

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½