ashley 🌙 has logged 23 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
It

It

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Shut Up and Dance

Black Mirror: Shut Up and Dance

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Playtest

Black Mirror: Playtest

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Black Mirror: Nosedive

Black Mirror: Nosedive

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Black Mirror: The Waldo Moment

Black Mirror: The Waldo Moment

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: White Bear

Black Mirror: White Bear

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: Be Right Back

Black Mirror: Be Right Back

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: The Entire History of You

Black Mirror: The Entire History of You

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: Fifteen Million Merits

Black Mirror: Fifteen Million Merits

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Black Mirror: The National Anthem

Black Mirror: The National Anthem

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Adam Devine: Best Time of Our Lives

Adam Devine: Best Time of Our Lives

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Little Woods

Little Woods

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Chasing Happiness

Chasing Happiness

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry