Sort by

ashley 🌙 has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Break the Silence: The Movie

Break the Silence: The Movie

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
This Is Paris

This Is Paris

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Hush

Hush

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Searching

Searching

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Taylor Swift City of Lover Concert

Taylor Swift City of Lover Concert

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry