Sort by
  • End of the Road

    ★★

  • Requiem for a Scream

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★★

  • Blood Bite

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Thor: God of Thunder

    ★★★★

  • Jurassic Domination

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic Revival

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • The Barbados Project

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Titanic 666

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Scream: Legacy

    ★★★★½

  • Metamorphosis

    ★★★★½

  • Cold Wind Blowing

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • The Long Night

    ★★

  • Moon Crash

    ★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • Dracula: The Original Living Vampire

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Last Radio Call

    ★★½

  • Arctic Void

    ★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • War of the Worlds: Annihilation

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Last of the Grads

  • Bloodthirsty Bee

    ★½

  • Devil's Triangle

    ★★½

  • Megaboa

    ★★★★★

  • The Devil's Children

    ½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★★

  • Death Valley

    ★★½

  • Planet Dune

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Jurassic Hunt

    ★★★★

  • Yakuza Princess

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Swim

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • On the Trail of UFOs: Dark Sky

    ★★★

  • The Cursed

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Robot Apocalypse

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★★★