Sort by

Jeffrey has logged 20 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Banana Splits Movie

The Banana Splits Movie

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Clown

Clown

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hoax

Hoax

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Zombie Tidal Wave

Zombie Tidal Wave

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Scary Stories to Tell in the Dark

Scary Stories to Tell in the Dark

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Good Boys

Good Boys

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Night School

Night School

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Doom

Doom

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Mummy: Rebirth

The Mummy: Rebirth

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
On the Trail of...Bigfoot

On the Trail of...Bigfoot

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Batman: Hush

Batman: Hush

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Creepozoids

Creepozoids

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Rocko's Modern Life: Static Cling

Rocko's Modern Life: Static Cling

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
DeadTectives

DeadTectives

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
They're Inside

They're Inside

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry