RSS feed for Bean
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Conor McGregor: Notorious

Conor McGregor: Notorious

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Witch

The Witch

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Gosnell: The Trial of America's Biggest Serial Killer

Gosnell: The Trial of America's Biggest Serial Killer

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Juno

Juno

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Gate

The Gate

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Searching

Searching

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Meg

The Meg

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Slender Man

Slender Man

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Tag

Tag

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Colossal

Colossal

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Rampage

Rampage

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Room

The Room

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Coco

Coco

2017
×
Read the review Edit this entry  
11
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jigsaw

Jigsaw

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Flatliners

Flatliners

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
mother!

mother!

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
It

It

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry