Sort by
  • Pearl

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Injustice

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Demonic

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • The Sadness

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★½

  • The Prom

    ★★★

  • The Stand In

    ★★½

  • The Call

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Violation

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Apples

    ★★★½

  • The Swarm

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Guest

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Black Is King

    ★★★★★

  • Host

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • Becky

    ★★★½

  • The Silent Dog

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Alone

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★