RSS feed for Sm4rtdrugs

Sm4rtdrugs has logged 12 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Wings of Courage

Wings of Courage

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Code 46

Code 46

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Shanghai Fortress

Shanghai Fortress

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Seven in Heaven

Seven in Heaven

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Hitcher

The Hitcher

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Signal

The Signal

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Moebius

Moebius

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Proof

Proof

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Death on the Nile

Death on the Nile

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Phantoms

Phantoms

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry