• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Flux Gourmet

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Mega64 Version 4.1 Revengurrection

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Good Timing with Jo Firestone

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Attica

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Small Engine Repair

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Hellbender

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★★