Sort by
  • Days of Thunder

    ★★★½

  • The Killing

    ★★★★½

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Salem's Lot

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Be Kind Rewind

    ★★★★★

  • The Counselor

    ★★★

  • All That Jazz

    ★★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★★½

  • Hair High

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Lenny

    ★★★

  • Rolling Thunder

    ★★★

  • Unprecedented

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★