Sort by
  • Choose Love

  • Barbie

    ★★★★

  • Fast X

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Ditto

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Love and Leashes

  • Don't Look Up

  • Love Hard

  • The Women and the Murderer

  • Luca

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • The Call

    ★★★★★

  • Dance of the Forty One

  • Summer of 85

  • #Alive

  • The Half of It

    ★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★★

  • Time to Hunt

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • K-12

  • Joker

    ★★★★

  • Tune in for Love

    ★★★½

  • Hot Gimmick: Girl Meets Boy

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Elisa & Marcela

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Bohemian Rhapsody

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Truth or Dare

    ★½

  • Love, Simon

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Happy Death Day

  • Lady Bird

  • Okja

  • To the Bone

  • Call Me by Your Name

  • Your Name.

  • Raw

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • Hush

  • Maze Runner: The Scorch Trials

  • The Bélier Family

  • The Maze Runner

  • When Marnie Was There

  • Maleficent

  • The Fault in Our Stars

  • Serial (Bad) Weddings

  • The Other Woman

    ★½

  • Jack and the Cuckoo-Clock Heart

    ★★★★½

  • Blue Is the Warmest Color

  • The Garden of Words

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

  • The Hunger Games

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

  • The Painting

  • A Monster in Paris

    ★★★★★

  • Hugo

    ★★★★★

  • The Intouchables

  • Silenced

    ★★★★★

  • From Up on Poppy Hill

  • The Secret World of Arrietty

  • The Twilight Saga: Eclipse

  • Alice in Wonderland

    ★★★★½

  • Avatar