• Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

  • Apostle

    ★★★★

  • Hold the Dark

  • Suspiria

    ★★★★

  • Destroyer

    ★★★

  • Blood Clots

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

  • Gotti

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Hellraiser: Judgment

    ★½

  • They Remain

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★★½

  • Hagazussa

  • The Ritual

    ★★★★

  • The Endless

    ★★

  • Baby Driver

    ★½

  • Child Eater

    ★★★½

  • Phantasm: Ravager

    ★★★★

  • The Void

    ★★★½

  • The Triangle

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Bone Tomahawk

    ★★★★

  • Baskın

    ★★★★★

  • The Visit

    ★★★★

  • Green Room

    ★★½

  • The Witch

    ★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ½

  • American Sniper

    ½

  • The Terrible Old Man

    ★★★½

  • Black Mountain Side

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • The Babadook

    ★★½

  • The Green Inferno

    ★★★

  • Under the Skin

    ★★★★

  • The Borderlands

    ★★★★

  • Blue Ruin

    ★★★★

  • The Dyatlov Pass Incident

    ★★★

  • Dredd

    ★★★★

  • Maniac

    ★★★½

  • Jack and Jill

    ½

  • The Raid

    ★★★★

  • Kill List

    ★★★★

  • The Innkeepers

    ★★★★

  • The Human Centipede 2 (Full Sequence)

    ★★★

  • Absentia

    ★★★

  • Rare Exports: A Christmas Tale

    ★★½

  • 13 Assassins

    ★★★★

  • The Shrine

    ★★★½

  • A Serbian Film

    ★★½

  • The Reef

    ★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ½

  • Van Diemen's Land

    ★★★★

  • Star Trek

    ★★★½

  • The Human Centipede (First Sequence)

    ★★★½

  • Martyrs

    ★★★★

  • Lovecraft: Fear of the Unknown

  • The Ruins

    ★★★½

  • The Poughkeepsie Tapes

    ★★★½

  • Beerfest

    ★★★★½

  • Dead Birds

    ★★★★

  • Irreversible

    ★★★★

  • Resident Evil

  • Snaker

  • Dagon

    ★★★★