RSS feed for smktty

smktty has logged 10 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Police Story

Police Story

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
14
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★½
Edit this entry  
30
Bad Trip

Bad Trip

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
Gemini Man

Gemini Man

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Star Trek: Generations

Star Trek: Generations

1994
×
★★★
Edit this entry  
09
Sara

Sara

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
03
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry