• Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Joker

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • 7500

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★

  • Aquaman

  • The Princess Switch

  • Outlaw King

  • At Eternity's Gate

    ★★★½

  • The Other Side of the Wind

  • A Star Is Born

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • First Man

  • Roma

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Ant-Man and the Wasp

  • Ocean's Eight

  • Incredibles 2

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Tomb Raider

  • Black Panther

  • Eighth Grade

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Murder on the Orient Express

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

  • Kingsman: The Golden Circle

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★

  • Darkest Hour

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Cars 3

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Wonder Woman

  • Alien: Covenant

  • King Arthur: Legend of the Sword

  • The Circle

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★

  • Wind River

    ★★★½

  • Hidden Figures

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Patriots Day

  • Allied

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Split

  • The Founder

    ★★★½

  • Sing

  • Sully

  • Arrival

  • Jason Bourne

  • Star Trek Beyond

  • Your Name.

  • Independence Day: Resurgence

  • Now You See Me 2

  • The Nice Guys

  • Train to Busan

  • X-Men: Apocalypse

  • Captain America: Civil War

  • London Has Fallen

  • Zootopia

  • Deadpool