• Cry Macho

    ★★★★

  • Spencer

  • Malignant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Old

    ★★★★

  • Worlds

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

  • Dynamo Dream: Salad Mug

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Who's Asking About That?

  • For Myself, Alone

  • - celia’s dream -

  • Hourglass

  • The Bloodhound

    ★★★

  • Puparia

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • October Rumbles

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Fatman

    ★½

  • Freaky

  • Solitary Comfort

  • Nomadland

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ½

  • Showtime

  • Host

  • Wash Us In The Blood

  • Crickets

  • 8:46

  • Chunky Shrapnel

    ★★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • Siberia

    ★★

  • Feels Good Man

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Spree

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • The White Whale (Working Title)

  • Jumanji: The Next Level

    ★½

  • Photograph

  • Richard Jewell

    ★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Tasteless

    ★★★★½

  • Countdown

    ½

  • The Mandela Effect

  • Hey Moon

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Jexi

  • Eternal Beauty

    ★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Show About The Show - S2

    ★★★★

  • AI

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Lucy in the Sky

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★½

  • Marriage Story

  • Ad Astra

    ★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★